23. mezinárodní dudácký festival
STRAKONICE / 23.–26. 8. 2018

Archiv

2016

22. ročník MDF

25.08 - 28.08.2016

2016

22. ročník MDF

25.08 - 28.08.2016

Domácí soubory

BOHEMIAN PIPE BAND Praha

BUDUS České Budějovice

DECHOVÁ KAPELA NEKTARKA Strakonice

ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

FOLKLORNÍ SOUBOR LIDOVÝCH PÍSNÍ A TANCŮ FURIANT

GAJDOŠI Z KOPANIC

MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

NÁRODOPISNÝ SOUBOR POSTŘEKOV

PIÁNKO Strakonice

POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ

ROKYTÍ A MALÁ MUZIKA ROKYTKA

RUKYNADUDY

SHIVERS Volyně

STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA

VENKOVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA BEDRNÍK Kamenný Újezd

Dětské soubory

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR KOBYLKA BRATISLAVA

Dětský folklorní soubor Prácheňáček (Strakonice)

DĚTSKÝ SOUBOR CHOROŠEK při ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy

DĚTSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKŘIČKA PLZEŇ

MALÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

STRAKOŇÁČEK

VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory

BAGAD AR MEILHOU GLAZ

Banda de Gaitas REDEGAITA

CALAMUS

CUNCORDIA A LAUNEDDAS

ENSEMBLE UNISONUS

FEITEL

FOLK ENSEMBLE MADARA

FS PONITRAN

HAILANDER

HRVATSKI GAJDAŠKI ORKESTAR

HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE

IVYKOS

MICK LOOS & THE CELTIC FLAMES DANCERS

NEILSTON DISTRICT PIPE BAND

ROBSON´S CHOICE

SPILWUT

SPOJENÉ HUKY SLOVENSKA

STEYRISCHE BORDUNMUSIK

SUITU DÜDENIEKI

Jednotlivci

Bejčková Milada, Benedik Josef, Berka Martin, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Chyňava Ladislav, Císler Martin, Dřímal Daniel, Gálisová Kateřina, Havlíková Vlasta, Hulva Jan, JAJTNER Tomáš, Janeček Jiří, Janišová Zuzana, Jelínek Milan, Knetlová Gabriela, Kohoutová Petra, Kuneš Pavel, Kusovský Jan, Lafatová Alžběta, Letovský Jiří, Matějka Dominik, Matějka Martin, Mikulík Petr, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Moltašová Klára, Sauer Jiří, Smetáček Petr, Soukupová Pavla, Sovják Petr, Stárová Veronika, TRČKA Burijan Vít, Trčka Jan Vít, Trubač Vojtěch Ing., Vaněček Bohumil, Vilánková Marie, Vrhel Eliáš, Vršková Kateřina, Zajíc František, Zdráhalová Vendula,

2014

21. ročník MDF

21.08 - 24.08.2014

2014

21. ročník MDF

21.08 - 24.08.2014

Fotogalerie - 20. ročník MDF

Domácí soubory

BAJADÉRA JOY

BLAŤÁCKÝ SOUBOR ŠEVĚTÍN

BRNĚNSKÝ ROZHLASOVÝ ORCHESTR LIDOVÝCH NÁSTROJŮ

CHODSKÝ SOUBOR MRÁKOV

ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

FOLKLORNÍ SOUBOR JAROŠOVCI

FOLKLÓRNÍ SOUBOR ÚSMĚV

GAJDOŠSKÁ MUZIKA ZE STARÉ BŘECLAVI

HOLBA

JIHOČESKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ ÚSVIT

LEDECKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

MALÁ MUZIKA ROKYTKA

MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

PLZEŇSKÝ LIDOVÝ SOUBOR MLADINA

PLZEŇSKÝ MLS - MALÝ LIDOVÝ SOUBOR

POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ

SMÍŠENÝ SBOR HLASOŇ

SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ DYLEŇ KARLOVY VARY

SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKRA

STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA

VYCPÁLKOVCI

Dětské soubory

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR DYLEŇ

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR KOBYLKA BRATISLAVA

Dětský folklorní soubor Prácheňáček (Strakonice)

DĚTSKÝ NÁRODOPISNÝ SOUBOR MRÁČEK Z MRÁKOVA

DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR FERE ANGELI

DĚTSKÝ SOUBOR CHOROŠEK

DĚTSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKŘIČKA PLZEŇ

MALÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

PĚVECKÝ SBOR GYMNÁZIA STRAKONICE

ROKYTIČKA ROKYCANY

SLUNÍČKO ROKYCANY

STRAKOŇÁČEK

VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory

AEGEANFOLK

Banda de Gaitas REDEGAITA

FEITEL

FOLK ENSEMBLE MADARA

FS PONITRAN

HAILANDER

HRVATSKI GAJDAŠKI ORKESTAR

HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE

MICK LOOS & THE CELTIC FLAMES DANCERS

NEILSTON DISTRICT PIPE BAND

STEYRISCHE BORDUNMUSIK

Jednotlivci

Babková Michaela, Bejčková Milada, Benedik Josef, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Chyňava Ladislav, Císler Martin, Cwach Michael, Dřímal Daniel, Gálisová Kateřina, Hulva Jan, Janeček Jiří, Jelínek Milan, Knetlová Gabriela, Kohoutová Petra, Krupková Jana, Kuneš Pavel, Kusovský Jan, Lafatová Alžběta, Letovská Pavla, Matějka Dominik, Matějka Martin, Mikulík Petr, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Moltašová Klára, Petříková Zlatuše, Pilík Dušan, Sauer Jiří Ing., Schwarcová Barbora, Smetáček Petr, Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Švík Václav, Trčka Jan Vít, Trubač Vojtěch Ing., Vajnerová Ivana, Vaněček Bohumil, Vilánková Marie, Vlčková Julie, Vondrášková Marie, Vršková Kateřina, Zajíc František, Zajíc František ml., Zdráhalová Vendula,

2012

20. ročník MDF

22.08 - 26.08.2012

2012

20. ročník MDF

22.08 - 26.08.2012

Fotogalerie - 20. ročník MDF

Záštitu nad 20. festivalem převzala paní Miroslava Němcová, předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, Česká komise pro UNESCO a hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola.

Domácí soubory

BAJADÉRA JOY

BLAŤÁCKÝ SOUBOR ŠEVĚTÍN

CHODSKÝ SOUBOR MRÁKOV

DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

DUDÁCKÁ MUZIKA PRACHARANDA

ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

FOLKLORNÍ SOUBOR PÍSEČAN

FOLKLORNÍ SOUBOR RŮŽE

FOLKLÓRNÍ SOUBOR ÚSMĚV

FURIANT

GAJDOŠI Z KOPANIC

GAJDOŠSKÁ MUZIKA VLADKA ZOGATY

GAJDOŠSKÁ MUZIKA ZE STARÉ BŘECLAVI

JIHOČESKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ ÚSVIT

KONRÁDYHO DUDÁCKÁ MUZIKA

KOPÁNKÁRE

MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

MUSICA BOHEMICA PRAHA

MUŽSKÝ PĚVECKÝ SBOR HALTRAVAN

NÁRODOPISNÝ SOUBOR POSTŘEKOV

PLZEŇSKÝ LIDOVÝ SOUBOR MLADINA

POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ

RODINNÁ SKUPINA Z KLENČÍ

STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA

Dětské soubory

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR KOBYLKA BRATISLAVA

Dětský folklorní soubor Prácheňáček (Strakonice)

VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory

BAGPIPE ORCHESTRA “100 BAGPIPES”

Banda de Gaitas REDEGAITA

FS PONITRAN

GAJDOŠI Z PODPOL’ANIA

GAJDOŠSKÁ FOLKLÓRNA SKUPINA

GOLUSKA

HAILANDER

HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE

LA SOCIETÉ FRATERNELLE DES CORNEMUSES DU CENTRE

NEIL CHAMBERS

NEILSTON DISTRICT PIPE BAND

NOVASIELSKI MUZIKAŠI

ROBSON´S CHOICE

SALZBURGER DUDELSACKENSEMBLE

SORBISCHE VOLKSTANZGRUPPE SCHMERLITZ, SPRJEWJAN

SPOJENÉ HUKY SLOVENSKA

STEYRISCHE BORDUNMUSIK

TANDARADEY

TINE ROŽANC

VOIRANI CULTURAL ASSOCIATION OF AGIOS ATHANASION

XEREMIERS DE SOLLER

ZESPÓL REGIONALNY KONIAKÓW

Jednotlivci

Babková Michaela, Bejčková Milada, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Budka Marek, Budka Tomáš MUDr., Buršík Václav, Černohorský Jan, Chyňava Ladislav, Daloš Drahoš, Dřímal Daniel, Dřímal Vlastmil JUDr., Garaj Bernard st., Havlíková Vlasta, Hulva Jan, Janeček Jindřich, Janišová Zuzana, Jelínek Milan, Kohoutová Petra, Křížová Valentýna, Krupková Jana, Kuneš Pavel, Lafatová Alžběta, Letovský Jiří, Liška Otto Mg.A, Matějka Dominik, Matějka Martin, Mikulík Petr, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Pečený Jaroslav Ing., Pilík Dušan, Pitter Lubomír, Plechatá Zuzana, Sauer Jiří Ing., Škanta Martin, Smetáček Petr, Sovják Petr, Spilková Ivana MUDr., Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Švík Václav, Talaga Jan, Trčka Jan Vít, Trubač Vojtěch Ing., Vajnerová Ivana, Vaněček Bohumil, Vilánková Marie, Vinšová Johana, Vršková Kateřina,

2010

19. ročník MDF

26.08 - 29.08.2010

2010

19. ročník MDF

26.08 - 29.08.2010

Fotogalerie - 20. ročník MDF

Záštitu nad 19. festivalem převzal prezident České republiky pan Václav Klaus a Česká komise pro UNESCO.

Domácí soubory

ARCUS

CHAIRÉ

CHODSKÁ VLNA

DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

FOLKLORNÍ SOUBOR LIBÍN

FOLKLORNÍ SOUBOR PÍSEČAN

FOLKLORNÍ SOUBOR SOLÁŇ

FOLKLÓRNÍ SOUBOR ÚSMĚV

GAJDOŠI Z KOPANIC

GAJDOŠSKÁ MUZIKA VLADKA ZOGATY

HORŇÁČTÍ HUDCI, ZPĚVÁCI A TANEČNÍCI

KANTOŘI

MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

PODLUŽÁČTÍ GAJDOŠI

POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ

STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA

Dětské soubory

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR DYLEŇ

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR JITŘENKA

Dětský folklorní soubor Prácheňáček (Strakonice)

DĚTSKÝ NÁRODOPISNÝ SOUBOR KYJOVÁNEK

SLUNÍČKO ROKYCANY

VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory

ABRA

BAGAD PLOUGASTELL

Banda de Gaitas REDEGAITA

BRAUCHTUMSGRUPPE SALZBURG

CUNCORDIA A LAUNEDDAS

DIGREASES BUFFOON THEATRE

FS PONITRAN

GRIFF TRIO

HAILANDER

HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE

MADARA

NEILSTON DISTRICT PIPE BAND

ROBSON´S CHOICE

STEYRISCHE BORDUNMUSIK

THRAKIKI ESTIA OF KAVALA

TINE ROŽANC

ZESPÓL REGIONALNY KONIAKÓW

Jednotlivci

Babková Michaela, Bejčková Milada, Benedik Josef, Berka Martin, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Budka Marek, Budka Tomáš MUDr., Buršík Václav, Dřímal Daniel, Dřímal Vlastmil JUDr., Dufek Václav, Havlíková Vlasta, Hulva Jan, Jankovský Jan, Jelínek Milan, Kohoutová Petra, Kovařík Vladimír, Kuneš Pavel, Letovský Jiří, Matějka Martin, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Pečený Jaroslav Ing., Pilík Dušan, Pitter Lubomír, Pravec Jiří, Sauer Jiří Ing., Sauerová Barbora, Sauerová Ivana, Šlapáková Linda, Šlapáková Romana, Smetáček Petr, Stárová Veronika, Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Tatarka Lubomír, Trčka Jan Vít, Třeštíková Tereza, Trubač Vojtěch Ing., Vajnerová Ivana, Vajnerová Jana, Vaněček Bohumil, Vaníček Josef, Vilánková Marie, Wehle Jiří, Zajíc František,

2008

18. ročník MDF

21.08 - 24.08.2008

2008

18. ročník MDF

21.08 - 24.08.2008

Fotogalerie - 20. ročník MDF

Záštitu nad 18. festivalem převzali ministr kultury České republiky Mgr. Václav Jehlička, hejtman Jihočeského kraje RNDr. Jan Zahradník a generální ředitel Českého rozhlasu Ing. Václav Kasík.

Domácí soubory

ARCUS

CHODSKÁ VLNA

CODEX

DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

FOLKLÓRNÍ SOUBOR ÚSMĚV

FOLKLORNÍ STUDIO BUCHLOVICE

HOLBA

LEDECKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

NÁRODOPISNÝ SOUBOR POSTŘEKOV

PLZEŇSKÝ LIDOVÝ SOUBOR MLADINA

POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ

ROKYTKA

SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ DYLEŇ

SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKRA

SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ ŠUMAVA

STAROČESKÁ MUZIKA

STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA

VOJENSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR ONDRÁŠ

Dětské soubory

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ

DĚTSKÁ LIDOVÁ MUZIKA MODŘENEC

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR DYLEŇ

Dětský folklorní soubor Prácheňáček (Strakonice)

DĚTSKÝ LIDOVÝ SOUBOR METELÁČEK

DĚTSKÝ NÁRODOPISNÝ SOUBOR MRÁČEK Z MRÁKOVA

DĚTSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKŘIČKA PLZEŇ

FOLKLORNÍ SOUBOR PŘI ZUŠ VOLYNĚ

SLUNÍČKO ROKYCANY

VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory

ABRA

AMFERAOS

ASSOCIATION CULTURELLE EL SALAM

BAGAD PLOUGASTELL ET CERCLE DU CROISTY

Banda de Gaitas REDEGAITA

BESKIDY A KONIAKÓW

DOINA BARAGANULUI

FS PONITRAN

HAILANDER

JAGADAMBA BRASS BAND

LIMBRANT

MANOL RADICHEV

NEILSTON DISTRICT PIPE BAND

ROBSON´S CHOICE

SALZBURGER BOCKSPIELE UND FREUNDE BRAUCHTUMSGRUPPE STRASSWALCHEN

STEYRISCHE BORDUNMUSIK

TINE ROŽANC

Jednotlivci

Babková Michaela, Bejčková Milada, Benedik Josef, Berka Martin, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Budka Marek, Budka Tomáš MUDr., Buršík Václav, Dřímal Daniel, Dřímal Vlastmil JUDr., Havlíková Vlasta, Hulva Jan, Jankovský Jan, Kohoutová Petra, Kovařík Vladimír, Kuneš Pavel, Letovský Jiří, Liška Otto Mg.A, Matějka Martin, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Pečený Jaroslav Ing., Pokorný Jaroslav, Pravec Jiří, Sauer Jiří Ing., Sauerová Barbora, Sauerová Ivana, Smetáček Petr, Třeštíková Tereza, Trubač Vojtěch Ing., Vajnerová Ivana, Vajnerová Jana, Vaněček Bohumil, Vaníček Josef, Vilánková Marie, Vršková Kateřina, Zajíc František, Zdráhalová Anna,

2006

17. ročník MDF

24.08 - 27.08.2006

2006

17. ročník MDF

24.08 - 27.08.2006

Fotogalerie - 20. ročník MDF

Záštitu nad 17. festivalem převzali předseda Senátu Parlamentu České republiky MUDr. Přemysl Sobotka, hejtman Jihočeského kraje RNDr. Jan Zahradník a generální ředitel Českého rozhlasu Ing. Václav Kasík.

Domácí soubory

CHODSKÝ SOUBOR MRÁKOV

DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

FESTIVALOVÉ KOMORNÍ SDRUŽENÍ

FOLKLORNÍ SOUBOR GAUDEAMUS

FOLKLÓRNÍ SOUBOR ÚSMĚV

GAJDOŠI Z KOPANIC

GAJDOŠSKÁ MUZIKA VLADKA ZOGATY

KONRÁDYHO DUDÁCKÁ MUZIKA

MUŽSKÝ PĚVECKÝ SBOR HALTRAVAN

NÁRODOPISNÝ SOUBOR POSTŘEKOV

POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ

RODINA MORYSKOVA

RODINA SESTER KUŽELKOVÝCH

RODINA ŠKUBALOVA

RODINA ŠLAPÁKOVA

ROKYTKA

STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA

TIFERET

Dětské soubory

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR JITŘENKA

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR MLADINKA

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR POSTŘEKOV

Dětský folklorní soubor Prácheňáček (Strakonice)

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR RADEČ

SLUNÍČKO ROKYCANY

VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory

ASSOCIATION CULTURELLE EL SALAM

Banda de Gaitas REDEGAITA

BANN-HEOL

BRABANTS VOLKSORKEST

CALAMUS

DOINA

GERNÁTOVCI Z TURZOVKY

GOLUSKA

HAILANDER

HOFGESINDT

MADARA

NEILSTON DISTRICT PIPE BAND

ROBSON´S CHOICE

SALZBURGER BOCKSPIELE

SERBSKA FOLKLORNA SKUPINA SPRJEWJAN

SERBSKA REJOWANSKA SKUPINA SMJERDŹACA

SKUPINA JOSEFA KAWULOKA

STEYRISCHE BORDUNMUSIK

TATRANSKÝ GAJDOŠI ZE ZAKOPANÉHO

TINE ROŽANC

Jednotlivci

Babková Michaela, Bejčková Milada, Benedik Josef, Berka Martin, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Budka Marek, Budka Tomáš MUDr., Bursa Vlastimil MUDr., Buršík Václav, Chaloupek Vladislav, Cwach Michael, Dolejš Václav, Dřímal Daniel, Dřímal Vlastmil JUDr., Dufek Václav, Havlíková Vlasta, Hulva Jan, Jankovský Jan, Jelínek Milan, Kaštánek Karel, Kohoutová Petra, Konrády Jaromír Ing., Kovařík Vladimír, Kuneš Josef, Kuneš Pavel, Letovský Jiří, Matějka Martin, Moc Břetislav, Novotná Irena, Pečený Jaroslav Ing., Pilík Dušan, Pokorný Jaroslav, Sauer Jiří Ing., Sauerová Ivana, Smetáček Petr, Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Švík Václav, Třeštíková Tereza, Vaněček Bohumil, Vaníček Josef, Veselá Anna, Vilánková Marie, Vísner Richard, Wilzek Ernst, Zajíc František,