History

.

2020

zrušeno...

2018 - 23. ROČNÍK MDF 23.08 - 26.08.

Domácí soubory:

Chodský soubor Mrákov, Dudácká muzika pod Rumpálem, Duo Hynek a Patrik Hradečtí, Elčovická dudácká muzika, Folklorní soubor Radost, Krless, Mladá dudácká muzika, Ondřej a Lucie Tryhukovi, Piánko Strakonice, Pošumavská dudácká muzika, Prácheňský soubor písní a tanců, Rokytí a malá muzika Rokytka, Shivers Volyně, Strakonická dudácká muzika, Švandova dudácká muzika

Dětské soubory:

Blatenští dudáci ZUŠ Blatná, Dětský folklorní soubor Ondrášek, Dětský folklorní soubor Prácheňáček, Dětský soubor Chorošek při ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy, Dudácká muzika ZUŠ Strakonice, Folklorní soubor Bystřina, Malá dudácká muzika ZUŠ Strakonice, Strakoňáček

Zahraniční soubory:

ABRA, AEGAN FOLK DANCE GROUP, BAGAD ELVEN, BAGPIPE BAND WISIELOKI, Banda de Gaitas REDEGAITA, COMINIA GENS, DUDELSACKMUSIK-KONSERVATORIUM GRAZ, ENSEBLE UNISONUS, HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE, IVYKOS, LAHEMAA RAHWAMUUSIKUD, MARIA LĂTĂREȚU” FOLK ENSEMBLE, MICK LOOS & THE CELTIC FLAMES DANCERS, NARRENGOLD, NEILSTON DISTRICT PIPE BAND, PONITRAN, ROBSON´S CHOICE, SPOJENÉ HUKY SLOVENSKA, VITAL VORANAU

Jednotlivci:

Bejčková Eliška, Bejčková Milada, Berka Martin, Bláha František, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Chyňava David, Chyňava Ladislav, Dřímal Daniel, Janeček Jiří, Janečková Michaela, Janišová Zuzana, Jelínek Milan, Knetlová Gabriela, Kohoutová Petra, Kuneš Pavel, Kusovský Jan, Lacinová Andrea Mgr., Letovský Jiří, Makovec Erik, Makovec Kryštof, Matějka Martin, Mikulík Petr, Moltaš Josef MUDr., Moltašová Klára, Novák Jiří, Petříková Zlatuše, Škorpil Pavel, Smetáček Petr, Stárová Veronika, Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Švec Marek, TRČKA Burijan Vít, Trčka Jan Vít, Trubač Vojtěch Ing., Tryhuk Ondřej, Tryhuková Lucie, Vaněček Bohumil, Vilánková Marie, Zdráhalová Vendula, Zemanová Eliška,


2016 - 22. ROČNÍK MDF 25.08 - 28.08.

Domácí soubory:

BOHEMIAN PIPE BAND Praha, BUDUS České Budějovice, DECHOVÁ KAPELA NEKTARKA Strakonice, ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, FOLKLORNÍ SOUBOR LIDOVÝCH PÍSNÍ A TANCŮ FURIANT, GAJDOŠI Z KOPANIC, MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, NÁRODOPISNÝ SOUBOR POSTŘEKOV, PIÁNKO Strakonice, POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ, ROKYTÍ A MALÁ MUZIKA ROKYTKA, RUKYNADUDY, SHIVERS Volyně, STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA, VENKOVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA BEDRNÍK Kamenný Újezd

Dětské soubory:

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR KOBYLKA BRATISLAVA, Dětský folklorní soubor Prácheňáček (Strakonice), DĚTSKÝ SOUBOR CHOROŠEK při ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy, DĚTSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKŘIČKA PLZEŇ, MALÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE, STRAKOŇÁČEK, VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory:

BAGAD AR MEILHOU GLAZ, Banda de Gaitas REDEGAITA, CALAMUS, CUNCORDIA A LAUNEDDAS, DUDELSACKMUSIK-KONSERVATORIUM GRAZ, ENSEMBLE UNISONUS, FEITEL, FOLK ENSEMBLE MADARA, FS PONITRAN, HRVATSKI GAJDAŠKI ORKESTAR, HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE, IVYKOS, MICK LOOS & THE CELTIC FLAMES DANCERS, NEILSTON DISTRICT PIPE BAND, ROBSON´S CHOICE, SPILWUT, SPOJENÉ HUKY SLOVENSKA

Jednotlivci:

Bejčková Milada, Benedik Josef, Berka Martin, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Chyňava Ladislav, Císler Martin, Dřímal Daniel, Gálisová Kateřina, Havlíková Vlasta, Hulva Jan, JAJTNER Tomáš, Janeček Jiří, Janišová Zuzana, Jelínek Milan, Knetlová Gabriela, Kohoutová Petra, Kuneš Pavel, Kusovský Jan, Lafatová Alžběta, Letovský Jiří, Matějka Dominik, Matějka Martin, Mikulík Petr, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Moltašová Klára, Sauer Jiří, Smetáček Petr, Soukupová Pavla, Sovják Petr, Stárová Veronika, TRČKA Burijan Vít, Trčka Jan Vít, Trubač Vojtěch Ing., Vaněček Bohumil, Vilánková Marie, Vrhel Eliáš, Vršková Kateřina, Zajíc František, Zdráhalová Vendula


2014 - 21. ROČNÍK MDF 21.08 - 24.08.

Domácí soubory:

BLAŤÁCKÝ SOUBOR ŠEVĚTÍN, BRNĚNSKÝ ROZHLASOVÝ ORCHESTR LIDOVÝCH NÁSTROJŮ, CHODSKÝ SOUBOR MRÁKOV, ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, FOLKLORNÍ SOUBOR JAROŠOVCI, GAJDOŠSKÁ MUZIKA ZE STARÉ BŘECLAVI, HOLBA, JIHOČESKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ ÚSVIT, LEDECKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, MALÁ MUZIKA ROKYTKA, MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, PLZEŇSKÝ LIDOVÝ SOUBOR MLADINA, PLZEŇSKÝ MLS - MALÝ LIDOVÝ SOUBOR, POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ, SMÍŠENÝ SBOR HLASOŇ, SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ DYLEŇ KARLOVY VARY, SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKRA, STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA, VYCPÁLKOVCI

Dětské soubory:

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR DYLEŇ, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR KOBYLKA BRATISLAVA, Dětský folklorní soubor Prácheňáček, DĚTSKÝ NÁRODOPISNÝ SOUBOR MRÁČEK Z MRÁKOVA, DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR FERE ANGELI, DĚTSKÝ SOUBOR CHOROŠEK, DĚTSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKŘIČKA PLZEŇ, MALÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE, PĚVECKÝ SBOR GYMNÁZIA STRAKONICE, ROKYTIČKA ROKYCANY, SLUNÍČKO ROKYCANY, STRAKOŇÁČEK, VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory:

Banda de Gaitas REDEGAITA, DUDELSACKMUSIK-KONSERVATORIUM GRAZ, FEITEL, FOLK ENSEMBLE MADARA, FS PONITRAN, Griff Trio, HRVATSKI GAJDAŠKI ORKESTAR, HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE, MICK LOOS & THE CELTIC FLAMES DANCERS, NEILSTON DISTRICT PIPE BAND

Jednotlivci:

Babková Michaela, Bejčková Milada, Benedik Josef, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Chyňava Ladislav, Císler Martin, Cwach Michael, Dřímal Daniel, Gálisová Kateřina, Hulva Jan, Janeček Jiří, Jelínek Milan, Knetlová Gabriela, Kohoutová Petra, Krupková Jana, Kuneš Pavel, Kusovský Jan, Lafatová Alžběta, Letovská Pavla, Matějka Dominik, Matějka Martin, Mikulík Petr, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Moltašová Klára, Petříková Zlatuše, Pilík Dušan, Sauer Jiří Ing., Schwarcová Barbora, Smetáček Petr, Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Švík Václav, Trčka Jan Vít, Trubač Vojtěch Ing., Vajnerová Ivana, Vaněček Bohumil, Vilánková Marie, Vlčková Julie, Vondrášková Marie, Vršková Kateřina, Zajíc František, Zajíc František ml., Zdráhalová Vendula,


2012 - 20. ROČNÍK MDF 22.08 - 26.08.

Záštitu nad 20. festivalem převzala paní Miroslava Němcová, předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, Česká komise pro UNESCO a hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola.

Domácí soubory:

BLAŤÁCKÝ SOUBOR ŠEVĚTÍN, CHODSKÝ SOUBOR MRÁKOV, DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, DUDÁCKÁ MUZIKA PRACHARANDA, ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKAm FOLKLORNÍ SOUBOR PÍSEČAN, FOLKLORNÍ SOUBOR RŮŽE, FURIANT, GAJDOŠI Z KOPANIC, GAJDOŠSKÁ MUZIKA VLADKA ZOGATY, GAJDOŠSKÁ MUZIKA ZE STARÉ BŘECLAVI, JIHOČESKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ ÚSVIT, KONRÁDYHO DUDÁCKÁ MUZIKA, KOPÁNKÁRE, MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, MUSICA BOHEMICA PRAHA, MUŽSKÝ PĚVECKÝ SBOR HALTRAVAN, NÁRODOPISNÝ SOUBOR POSTŘEKOV, PLZEŇSKÝ LIDOVÝ SOUBOR MLADINA, POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ, RODINNÁ SKUPINA Z KLENČÍ, STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA

Dětské soubory:

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR KOBYLKA BRATISLAVA, Dětský folklorní soubor Prácheňáček, VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory:

BAGPIPE ORCHESTRA “100 BAGPIPES”, Banda de Gaitas REDEGAITA, DUDELSACKMUSIK-KONSERVATORIUM GRAZ, FS PONITRAN, GAJDOŠI Z PODPOL’ANIA, GAJDOŠSKÁ FOLKLÓRNA SKUPINA, GOLUSKA, HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE, LA SOCIETÉ FRATERNELLE DES CORNEMUSES DU CENTRE, NEIL CHAMBERS, NEILSTON DISTRICT PIPE BAND, NOVASIELSKI MUZIKAŠI, ROBSON´S CHOICE, SALZBURGER DUDELSACKENSEMBLE, SORBISCHE VOLKSTANZGRUPPE SCHMERLITZ, SPRJEWJAN, SPOJENÉ HUKY SLOVENSKA, TANDARADEY, TINE ROŽANC, VOIRANI CULTURAL ASSOCIATION OF AGIOS ATHANASION, XEREMIERS DE SOLLER, ZESPÓL REGIONALNY KONIAKÓW

Jednotlivci

Babková Michaela, Bejčková Milada, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Budka Marek, Budka Tomáš MUDr., Buršík Václav, Černohorský Jan, Chyňava Ladislav, Daloš Drahoš, Dřímal Daniel, Dřímal Vlastmil JUDr., Garaj Bernard st., Havlíková Vlasta, Hulva Jan, Janeček Jindřich, Janišová Zuzana, Jelínek Milan, Kohoutová Petra, Křížová Valentýna, Krupková Jana, Kuneš Pavel, Lafatová Alžběta, Letovský Jiří, Liška Otto Mg.A, Matějka Dominik, Matějka Martin, Mikulík Petr, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Pečený Jaroslav Ing., Pilík Dušan, Pitter Lubomír, Plechatá Zuzana, Sauer Jiří Ing., Škanta Martin, Smetáček Petr, Sovják Petr, Spilková Ivana MUDr., Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Švík Václav, Talaga Jan, Trčka Jan Vít, Trubač Vojtěch Ing., Vajnerová Ivana, Vaněček Bohumil, Vilánková Marie, Vinšová Johana, Vršková Kateřina,


2010 - 19. ROČNÍK MDF 26.08 - 29.08.

Záštitu nad 19. festivalem převzal prezident České republiky pan Václav Klaus a Česká komise pro UNESCO.

Domácí soubory:

ARCUS, CHAIRÉ, CHODSKÁ VLNA, DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, FOLKLORNÍ SOUBOR LIBÍN, FOLKLORNÍ SOUBOR PÍSEČAN, FOLKLORNÍ SOUBOR SOLÁŇ, GAJDOŠI Z KOPANIC, GAJDOŠSKÁ MUZIKA VLADKA ZOGATY, HORŇÁČTÍ HUDCI, ZPĚVÁCI A TANEČNÍCI, KANTOŘI, MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, PODLUŽÁČTÍ GAJDOŠI, POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ, STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA

Dětské soubory:

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR DYLEŇ, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR JITŘENKA, Dětský folklorní soubor Prácheňáček, DĚTSKÝ NÁRODOPISNÝ SOUBOR KYJOVÁNEK, SLUNÍČKO ROKYCANY, VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory:

ABRA, BAGAD PLOUGASTELL, Banda de Gaitas REDEGAITA, BRAUCHTUMSGRUPPE SALZBURG, CUNCORDIA A LAUNEDDAS, DIGREASES BUFFOON THEATRE, DUDELSACKMUSIK-KONSERVATORIUM GRAZ, FS PONITRAN, GRIFF TRIO, HUNGARIAN BAGPIPE ENSEMBLE, MADARA, NEILSTON DISTRICT PIPE BAND, ROBSON´S CHOICE, THRAKIKI ESTIA OF KAVALA, TINE ROŽANC, ZESPÓL REGIONALNY KONIAKÓW

Jednotlivci:

Babková Michaela, Bejčková Milada, Benedik Josef, Berka Martin, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Budka Marek, Budka Tomáš MUDr., Buršík Václav, Dřímal Daniel, Dřímal Vlastmil JUDr., Dufek Václav, Havlíková Vlasta, Hulva Jan, Jankovský Jan, Jelínek Milan, Kohoutová Petra, Kovařík Vladimír, Kuneš Pavel, Letovský Jiří, Matějka Martin, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Pečený Jaroslav Ing., Pilík Dušan, Pitter Lubomír, Pravec Jiří, Sauer Jiří Ing., Sauerová Barbora, Sauerová Ivana, Šlapáková Linda, Šlapáková Romana, Smetáček Petr, Stárová Veronika, Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Tatarka Lubomír, Trčka Jan Vít, Třeštíková Tereza, Trubač Vojtěch Ing., Vajnerová Ivana, Vajnerová Jana, Vaněček Bohumil, Vaníček Josef, Vilánková Marie, Wehle Jiří, Zajíc František,


2008 - 18. ROČNÍK MDF 21.08 - 24.08.

Záštitu nad 18. festivalem převzali ministr kultury České republiky Mgr. Václav Jehlička, hejtman Jihočeského kraje RNDr. Jan Zahradník a generální ředitel Českého rozhlasu Ing. Václav Kasík.

Domácí soubory:

ARCUS, CHODSKÁ VLNA, CODEX, DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, ELČOVICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, FOLKLORNÍ STUDIO BUCHLOVICE, HOLBA, LEDECKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, MLADÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, NÁRODOPISNÝ SOUBOR POSTŘEKOV, PLZEŇSKÝ LIDOVÝ SOUBOR MLADINA, POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ, ROKYTKA, SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ DYLEŇ, SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKRA, SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ ŠUMAVA, STAROČESKÁ MUZIKA, STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, ŠVANDOVA DUDÁCKÁ MUZIKA, VOJENSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR ONDRÁŠ

Dětské soubory:

BLATENŠTÍ DUDÁCI ZUŠ BLATNÁ, DĚTSKÁ LIDOVÁ MUZIKA MODŘENEC, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR DYLEŇ, Dětský folklorní soubor Prácheňáček, DĚTSKÝ NÁRODOPISNÝ SOUBOR MRÁČEK Z MRÁKOVA, DĚTSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ JISKŘIČKA PLZEŇ, FOLKLORNÍ SOUBOR PŘI ZUŠ VOLYNĚ, SLUNÍČKO ROKYCANY, VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory:

ABRA, AMFERAOS, ASSOCIATION CULTURELLE EL SALAM, BAGAD PLOUGASTELL ET CERCLE DU CROISTY, Banda de Gaitas REDEGAITA, BESKIDY A KONIAKÓW, DOINA BARAGANULUI, DUDELSACKMUSIK-KONSERVATORIUM GRAZ, FS PONITRAN, JAGADAMBA BRASS BAND, LIMBRANT, MANOL RADICHEV, NEILSTON DISTRICT PIPE BAND, ROBSON´S CHOICE, SALZBURGER BOCKSPIELE UND FREUNDE BRAUCHTUMSGRUPPE STRASSWALCHEN, TINE ROŽANC

Jednotlivci:

Babková Michaela, Bejčková Milada, Benedik Josef, Berka Martin, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Budka Marek, Budka Tomáš MUDr., Buršík Václav, Dřímal Daniel, Dřímal Vlastmil JUDr., Havlíková Vlasta, Hulva Jan, Jankovský Jan, Kohoutová Petra, Kovařík Vladimír, Kuneš Pavel, Letovský Jiří, Liška Otto Mg.A, Matějka Martin, Moc Břetislav, Moltaš Josef MUDr., Pečený Jaroslav Ing., Pokorný Jaroslav, Pravec Jiří, Sauer Jiří Ing., Sauerová Barbora, Sauerová Ivana, Smetáček Petr, Třeštíková Tereza, Trubač Vojtěch Ing., Vajnerová Ivana, Vajnerová Jana, Vaněček Bohumil, Vaníček Josef, Vilánková Marie, Vršková Kateřina, Zajíc František, Zdráhalová Anna,


2006 - 17. ROČNÍK MDF 24.08 - 27.08.

Záštitu nad 17. festivalem převzali předseda Senátu Parlamentu České republiky MUDr. Přemysl Sobotka, hejtman Jihočeského kraje RNDr. Jan Zahradník a generální ředitel Českého rozhlasu Ing. Václav Kasík.

Domácí soubory:

CHODSKÝ SOUBOR MRÁKOV, DOMAŽLICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, FESTIVALOVÉ KOMORNÍ SDRUŽENÍ, FOLKLORNÍ SOUBOR GAUDEAMUS, GAJDOŠI Z KOPANIC, GAJDOŠSKÁ MUZIKA VLADKA ZOGATY, KONRÁDYHO DUDÁCKÁ MUZIKA, MUŽSKÝ PĚVECKÝ SBOR HALTRAVAN, NÁRODOPISNÝ SOUBOR POSTŘEKOV, POŠUMAVSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA, PRÁCHEŇSKÝ SOUBOR PÍSNÍ A TANCŮ, RODINA MORYSKOVA, RODINA SESTER KUŽELKOVÝCH, RODINA ŠKUBALOVA, RODINA ŠLAPÁKOVA, ROKYTKA, STRAKONICKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA. TIFERET

Dětské soubory:

DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR JITŘENKA, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR MLADINKA, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR POSTŘEKOV, Dětský folklorní soubor Prácheňáček, DĚTSKÝ FOLKLORNÍ SOUBOR RADEČ, SLUNÍČKO ROKYCANY, VELKÁ DĚTSKÁ DUDÁCKÁ MUZIKA ZUŠ STRAKONICE

Zahraniční soubory:

ASSOCIATION CULTURELLE EL SALAM, Banda de Gaitas REDEGAITA, BANN-HEOL, BRABANTS VOLKSORKEST, CALAMUS, DOINA, DUDELSACKMUSIK-KONSERVATORIUM GRAZ, GERNÁTOVCI Z TURZOVKY, GOLUSKA, HOFGESINDT, MADARA, NEILSTON DISTRICT PIPE BAND, ROBSON´S CHOICE, SALZBURGER BOCKSPIELE, SERBSKA FOLKLORNA SKUPINA SPRJEWJAN, SERBSKA REJOWANSKA SKUPINA SMJERDŹACA, SKUPINA JOSEFA KAWULOKA, TATRANSKÝ GAJDOŠI ZE ZAKOPANÉHO, TINE ROŽANC

Jednotlivci:

Babková Michaela, Bejčková Milada, Benedik Josef, Berka Martin, Brada Lukáš, Brada Vlastimil, Budka Marek, Budka Tomáš MUDr., Bursa Vlastimil MUDr., Buršík Václav, Chaloupek Vladislav, Cwach Michael, Dolejš Václav, Dřímal Daniel, Dřímal Vlastmil JUDr., Dufek Václav, Havlíková Vlasta, Hulva Jan, Jankovský Jan, Jelínek Milan, Kaštánek Karel, Kohoutová Petra, Konrády Jaromír Ing., Kovařík Vladimír, Kuneš Josef, Kuneš Pavel, Letovský Jiří, Matějka Martin, Moc Břetislav, Novotná Irena, Pečený Jaroslav Ing., Pilík Dušan, Pokorný Jaroslav, Sauer Jiří Ing., Sauerová Ivana, Smetáček Petr, Stecher Miroslav, Stecherová Martina, Švík Václav, Třeštíková Tereza, Vaněček Bohumil, Vaníček Josef, Veselá Anna, Vilánková Marie, Vísner Richard, Wilzek Ernst, Zajíc František,